1985 yılında Gül Kardeşler adıyla marangozların kullandığı makinelerin bıçak ve kesicilerinin bilenmesi ile ticari faaliyetimize başladık.
Mobilya imalat sektörünün değişen ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için ticari faaliyet çeşitliliğimizi sürekli güncelleyerek güçlendirdik.
1990 yılında Gül Orman Ürünleri çatısı altında mobilya imalatında kullanılan mdf (mdflam), mobilya aksesuarları toptan ve perakende satışı yapmaya başladık.
Ulusal ve uluslar arası marka bilinirliği olan firmaların bayiliği ile bölgemiz mobilya imalatçılarının ve son kullanıcı tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaktayız.
Firmamız mobilya imalat sektöründeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir.
Mobilya imalatçılarının daha kaliteli ve hızlı hizmet vermelerini sağlamak için bünyemize kattığımız son teknoloji makineler ile mobilya imalatçısı için ön imalat yaparak hizmet vermekteyiz.
Makine parkurumuzda bir adet ebatlama kesim makinesi, bir adet kenar bantlama makinesi, bir adet CNC kesme ve işleme makinesi, bir adet ahşap lazer kesme ve işleme makinesi bulunmaktadır.
Birinci önceliğimiz mobilya imalatında kullanılan her türlü malzemenin en kalitelisini uygun fiyat ile tedarik edip mobilya imalatçısının talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Çamsan Ordu, Kastamonu Entegre, Çamsan Parkelam, Gizir, Bakış, Blum, Samet, Albatur vb. firmaların bayiliği ile hizmet vermekteyiz.
2021 yılında alınan karar gereği bölgesel hizmetimizi ulusal alana taşımak için E-Ticaret alanında yatırım yapma kararı alınmış olup www.emobaks.com internet satış sitesiyle ülke geneline hizmet vermeye başladık.
35 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz ile kaliteyi en uygun fiyat ile siz değerli müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

https://gulorman.com.tr/

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5